Exkluzivně nabízíme k prodeji developerský projekt výstavby dvou nadstandardních rodinných domů 245 m2 typu bungalov v centru Říčan, v klidné zástavbě splňující nejnáročnější požadavky na moderní bydlení. Každý z domů je situovaný na pozemku o rozloze 1249 m2 s vlastní příjezdovou cestou 170 m2.

Součástí domu je dvougaráž. Centrem domu je prostorný obývací pokoj, který je díky zvýšenému stropu s okny umístěnými po celém obvodě osvětlen ze všech světových stran a tvoří tak dojem otevřeného a vzdušného prostoru.

Na stavbu domů je kompletně použit cihelný systém Porotherm. Založení domů je na železobetonové desce, která je izolovaná proti vlhkosti a radonu modifikovaným asfaltovým pásem Glastek 40 Speciál minerál. Obvodové zdivo je z cihel 44 T Profi Dryfix plněných minerální vatou, nosné příčky 24 Profi Dryfix, příčky 14 a 11,5 Profi Dryfix, strop z nosníků POT s vložkou Miako a nadbetonávkou. Izolace střechy 245 mm pokryta mechanicky kotvenou fólií. Vytápění tepelným čerpadlem (vzduch/voda) se zásobníkem TUV. Podlahové teplovodní topení, v koupelnách žebříky. Hliníková okna s izolačním trojsklem, vstup na terasu HS portál.

ostatní: příprava pro kuchyňskou linku, zabezpečovací systém (kamerový systém) venkovní předokenní žaluzie, bezobložkové zárubně interiérových dveří, el. rozvody pro PC a TV do všech pokojů.

Stavba zahájena 07/2020. Domy budou k nastěhování koncem roku 2021.

Možné klientské změny po domluvě.