Zakládáme si na komplexnosti a kvalitě našich služeb, servisu i poradenství při řešení individuálních potřeb klienta. Neváhejte nás kontaktovat pro nezávaznou nabídku.

Stavební práce

Provádíme veškeré stavební práce. Stavby rodinných domů od výkopových prací, základové desky, hrubé stavby včetně krovu a střešní krytiny. Vnitřní rozvody elektro, voda a topení až po pokládku podlahových krytin a obložení koupelen. Zajišťujeme kompletní dodávku všech řemesel.

Při zajištěním našich služeb nejprve provedeme zaměření a na základě tohoto výměru nebo projektové dokumentace vytoříme cenovou nabídku. V případě dohody je uzavřena smlouva o dílo s danou cenou a termínem dokončení. Záruka na zhotovené dílo je poskytována dle zákonné lhůty.

Máte zájem o nezávislou kalkulaci?Kontakujte nás

Koupelnové studio

Zabýváme se kompletní vybavením a realizací koupelen, dodávkou obkladů, dlažeb, sanity, baterií, sprchových koutů od kvalitních výrobců, které si sami pečlivě vybíráme. Zakládáme si na komplexnosti a kvalitě našich služeb, servisu i poradenství při řešení individuálních potřeb klienta. Samozřejmostí je odborná konzultace a zaměření přímo na místě stavby, vytvoření 3D návrhu dle vybraných materiálů až po samotnou realizaci. Proto vás rádi přivítáme na naší vzorkovně, kde vám nabízený sortiment ukážeme a pomůžeme s výběrem při tvorbě vašeho domova.